Допомога держави відчутна

Сьогодні утримувати молодняк великої рогатої худоби вигідно, бо держава виконала свої зобов'язання про підтримку розвитку тваринницької галузі. Наглядним прикладом цьому є виплата дотації жителям міста за утримання молодняка в 2012 році в сумі 25 500 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 342 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 246" проводиться виплата дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби та збереження його до певного віку на дату подання відповідних документів.

Порядні господарі Кристиняк Ю.М., Кристиняк О.Д., Варварук Ф.В. подали відповідні документи на отримання дотації в цьому році.

Нагадуємо косів'янам: якщо у вашому домогосподарстві народилось теля, ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до п'ятнадцяти місяців).

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред'являють відмітку в паспорті.

Секретар міської ради                 Назар Кравчук

Вівторок, 20 березня, 2018