День студента

Студетську сім’ю Косівського інституту прикладного декоративного мистецтва Львівської Національної академії мистецтв цього навчального року поповнили сто двоє хлопців і дівчат. А урочисте їх посвячення поєдналося зі святкуванням Дня студента. Вступаючи у храм дерева, металу, вишивки, кераміки, ткацтва, шкіри розпису, дизайну, першокурсники поклялись «пити живильну воду з джерела знань та гризти граніт науки, поважати директорів як рідних батьків, завідуючих відділами як Матір-заступницю, не бути хвальками та черствими, ніколи не падати духом...», а старшокурсники їм розповіли, жартома, про хороші та погані заповіді студента.

Веселі і жартівливі були конкурси. Попереду у першокурсників багато нового, яскравого, незвіданого. Попереду перші заняття, перші оцінки, перша сесія...

Вибір учбового закладу зроблено, вибір професії теж. А це найголовніший крок, який впливатиме на подальше життя молодої людини.

Л. ДУТЧАК.

З 15 вересня по 15 жовтня студенти Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ проходили практику в Новоєрусалимському монастирі (Воскресенський Новоєрусалимський) — історично-ставропігіальному чоловічому монастирі в місті Істра Московської області (Росія). Також під час екскурсії по Москві відвідали Третьяковську галерею, Пушкінський музей, Кремль.

П'ятниця, 23 березня, 2018