Косівське «Браво» перемогло

Справжнім зорепадом зірок і зірочок став Гала-концерт переможців обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад — 2012», що тривав більше чотирьох годин на сцені обласного академічного муздрамтеатру ім. Івана Франка, і на якому його талановитим учасникам щиро аплодував голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

Гала-концерту передували два місяці відбіркових турів в кожному із 14-ти районних центрів області, у яких взяли участь більше тисячі юнаків та дівчат. «Прикарпатський зоре
пад-2012» відбувся з ініціативи директора Агентства подій «Щасливі миті» Вікторії Семенович (голова журі) за підтримки голови ОДА Михайла Вишиванюка. У журі були член Національної спілки хореографів України Мирослава Цюцьмаць, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій ОДА; старший викладач кафедри театрального та хореографічного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Юрій Скобель; завідувач кафедрою співу цього ж вишу кандидат педагогічних наук Орест Шуляр; методист навчально-методичного центру головного управління освіти і науки ОДА Віра Парипа.

Лауреатами фестивалю в інструментальному жанрі стали: вокально-інструментальний родинний гурт «Петрос» з Ворохти, Олег Шумей з с. Малатур’я Долинського району, долиняни Петро Гірник і Юлія Крета, Володимир Тимінський з Бурштина, Галина Кметюк з Тисмениці, дует «Браво» з Косова у складі Василя Лутчака та Зеновія Кота.

Як зазначалося, переможці фестивалю будуть учасниками благодійних концертів, що проходитимуть в інтернатних закладах.

Вівторок, 20 березня, 2018