Щасливий, бо має сім нот!

Саме так відповіла на запи- тання про батькове щастя дочка композитора, народного артиста України Остапа Гавриша, його дочка Мар’яна на звітному ювілейному бенефісі, який відбувся у Палаці спорту в Києві 9 грудня 2012 року.

«Кращий мелодист України» красувалося на екрані впродовж усього святкового дійства. І це справді так, бо своє визнання наш косів’янин Остап Гавриш заслужив музичними творами, які стали шедеврами українського мистецтва. На одному подиху пройшов концерт, який нетрадиційно, але так захоплююче поєднали в собі виконавці сцени та відомі фігуристи, призери чемпіонатів світу на льодовій арені. Українська пісня торжествувала в цей вечір. Народні артисти України Павло Зібров, сімейство Білоножків, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Павло Мрежук, Надія Крутова-Шестак, молоді виконавці Марта Шпак, Олексій Шпортько, Михайло Грицкан, Оксана Нестеренко, Анатолій Гнатюк та інші виконували твори разом з Остапом Гавришем, який акомпонував їм на форте- піано. Великим відкриттям для багатьох став виступ Філіпа Жмахера з Сербії, який зворушливо співав українські пісні написані на музику нашого композитора.

Величаво завершив свято Василь Зінкевич з закликом «об’єднаймось, українці, на віки з усіх країн». Дякуємо, тобі, земляче, що високо підносиш українську пісню! Нових творчих здобутків, нових пісень!

Товариш шкільних років Микола ФОКШЕЙ

Неділя, 18 лютого, 2018