До 75-річчя В. Чорновола

24 грудня виповнилося 75 років від дня народження борця за незалежність України, визначного політичного і державного діяча, народного депутата першого-третього скликань, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Відповідно до спільного розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, цього дня на Прикарпатті відбулися заходи за участю представників влади, громадсько-політичних об’єднань‚ учнівської та студентської молоді з вшанування світлої пам’яті В’ячеслава Чорновола.

23 грудня в селах Шешори та Космач теж відбулося урочисте вшанування 75-ої річниці від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола. Незважаючи на сильний холод та мороз, кількість присутніх людей на заходах в обох селах приємно вразила. Серед високих гостей були депутат Верховної ради України п’яти скликань та один із засновників Руху Ярослав Кендзьор, депутат обласної ради, голова Івано-Франківської обласної організації НРУ Ігор Шумега, голова Косівської районної організації та заступник голови районної ради Дмитро Бойчук, депутат міської ради Косова і голова Косівського осередку НРУ Дмитро Гладун, завідувач сектора у справах сім’ї, молоді та спорту Косівської РДА рухівець Михайло Мельничук, начальник відділу освіти Косівської РДА Володимир Козьменчук, заступник голови районної ради Василь Жмендак, головний лікар Косівської центральної районної лікарні Іван Фазан, голова фракції НРУ в районній раді, голова прокуравського осередку Василь Якібчук, депутат районної ради від НРУ Григорій Юсипчук, головний редактор районної газети «Гуцульський край» Лідія Безпалова, сільський голова Шешор Василь Якібчук, голова космацького осередку НРУ Василь Петрованчук, сільський голова Космача — Дмитро Пожоджук, настоятель Шешорської та Прокуравської церков о. Юрій Павличко, знаний у Космачі громадський діяч, Олександр Кобилянський.

Завершилися вшанування Чорновола в селі Шешори в народному домі концертом, який поставили учні місцевої школи. Урочисті заходи відбулися і в Народному домі села Космач. Перед цим на приміщенні сільської ради відкрили меморіальну дошку, присвячену В. Чорноволу, який неодноразово бував у селі і був хрещений у церкві Верховних апостолів Петра і Павла.

Тарас ПАСИМОК

Вівторок, 20 березня, 2018