Юні художники

Кожної другої неділі жовтня (цього року на свято Покрови Святої Богородиці) наша держава відзначає «Всеукраїнський день художника». Середня група «Ангелятко» ДНЗ «Горобинка», що в м. Косові, також вирішила прилучитися до цього свята, адже відомо, що всі діти люблять малювати і творити. Заздалегідь оголосили конкурс на кращий малюнок «Разом з мамою і татом». Тематика була різноманітною: «Я маленька українка (українець)», «Моє місто», «Це — моя сім’я», «Гостинці від осені», «Моя улюблена іграшка».

Батьки підтримали цю ідею і вибрали тему, яка подобалась перш за все їхнім діткам. Роботу виконували вдома. Настав переддень свята...

Свої малюнки з гордістю приносили малята. Вони навперебій розповідали хто їм допомагав, хто оцінював, хто похвалив, чому саме це малювали. У такому співтоваристві немає ні переможців, ні переможених. Перемогла творчість, креативність особистості. А допомагали діткам не тільки мами й татусі. Активну участь у спільній роботі взяли і бабусі, і дідусі, і братики та сестрички. Радощам не було меж! Спільно з дорослими діти організували міні-виставку.

Дарія ДАНИШ,
вихователька середньої групи ДНЗ «Горобинка»

Вівторок, 20 березня, 2018