Остап Гавриш та Дмитро Дмитренко представлять проект «Музика і лід»

9 грудня о 19.00 в Палаці спорту у Києві буде представлений феєричний синтез творчості видатного українського компо- зитора косівчанина Остапа Гавриша та льодове шоу театру чемпіона Європи, багаторазового чемпіона України Дмитра Дмит- ренка.

Програма поєднає в собі виступи кращих артистів української пісні, молодих виконавців та дивовижне видовище зірок фігурного катання. Спеціальний гість бенефісу — володар Гран-прі «Слов’янського базару» у Вітебську, Заслужений артист Югославії Філіп Жмахер (Сербія), а також гості з Росії, фігуристи Вікторія Шкловер та Сергій Славнов — призери чемпіонатів світу та Європи, солісти «Holiday On Ice» і «Wild Rose Russian Ice Stars».

Фантастична гра світлових ефектів як на сцені, так і на льодовій арені, майстерне виконання артистів, висока професійність фігуристів — все підвладне силі «Музика і лід». Дві енергії в одному проекті. Дві стихії — одне шоу. Український театр на льоду існує з 2006 року під керівництвом Дмитра Дмитренка. Увібрав у себе сузір’я найкращих виконавців та хореографів України, які беруть активну участь у різноманітних шоу-програмах по всьому світу, також надає можливість виступити артистам різних жанрів та продемонструвати концертні номери на льоду. Виступи театру відрізняються великою різноманітністю жанрів, цікавою драматургією, віртуозною виконавчою технікою, а також видовищністю циркового мистецтва, де вдало поєднується акробатика та екстрим на льоду.

Остап Гавриш — композитор-мелодист, Народний артист України, автор відомих пісень, знаних і улюблених в Україні та за її межами. Такими піснями є: «А липи цвітуть», «На Україну повернусь», «Білий цвіт на калині», «А яблука падають», «Там, де гори сині», «Несу свій хрест», «Налий, шинкарочко», «Заметіль», «Де смереки стрункі», «Дві зорі», «Грає листопад», «За- будеш», «Жити для добра», «Де знайти чарівну квітку» та багато нших.
Пісні композитора відомі і за кордоном: в Австралії, Англії, Франції, Аргентині, Бра- зилії, США, Канаді, Німеччині, Данії, Латвії, Литві, Естонії, Білорусі, Польщі, Словаччині, Росії, Чехії та багатьох інших країнах. Зокрема у Словаччині пісня «Білий цвіт на калині» вважається народною, яку виконують під час весільних обрядів. У доробку композитора чимало нових пісень, відзнятий музичний фільм «Де смереки стрункі», мюзикли «Хвала Всевишньому» та «Маленькі історії про великі істини», позаду — два творчі вечори у НП «Україна».

Довідки за тел.:
095 605 29 80,
098 399 55 93

Вівторок, 20 березня, 2018