Наша «Анничка»

Кажуть, що мудрий газда готує сани влітку, а воза — взимку. А мудра газдиня на Прикарпатті майже 100% заздалегіть готується до зимових свят, які усі обожнюють ще з дитинства. Навряд чи хтось в змозі забути запах та смак домашньої випічки, якими частувалися у віці, «коли пішки під стіл ходили».

Саме такі неймовірні смаколики і пропонують у фірмовому магазині косівської випічки «Анничка», що на вулицях Гвардійській в Косові та Чорновола в Івано-Франківську. Кожне тістечко, торт, пляцок чи пряники зберігають тепло рук майстрів, які чаклують над солодощами.

Потрібно сказати, що у магазині завжди свіжий товар, оскільки випічка торгової марки «Анничка» настільки популярна та смачна, що товару просто не залишається і тому кожного ранку відвідувачів зустрічає солодкий аромат нових тістечок та тортиків.

Окремий акцент — це виключно натуральні складники усієї продукції, адже кондитери та пекарі, що працюють за стародав- німи українськими рецептами, просто не вміють додавати до своїх витворів «хімію», не розуміючи сенсу таких хитрощів сучасних харчовиків.

До свята Святого Миколая та зимових свят магазин косівської випічки «Анничка» ласкаво запрошує відвідати та скуштувати смаколики як у Косові, так і в Івано-Франківську, щоб зрозуміти який смак має зимове свято на Прикарпатті.

Вівторок, 20 березня, 2018