Дорогі земляки!

Основною причиною, з якої я пішов у політику, було бажання допомагати людям та прислужитись своєму рідному краю. Моя політична кар’єра вибудовувалась саме з огляду на те, наскільки перебування на тій чи іншій посаді може бути корисним для захисту інтересів Прикарпаття. Вважав і продовжую вважати, що мій життєвий, управлінський та політичний досвід міг бути максимально ефективно задіяний у Верховній Раді. Переконаний, що на цих виборах нашій команді Віталія Кличка, до якої я належу, вдалося вловити імпульс оновлення, запропонувати ефективні та прогресивні моделі розвитку відмінні від тих, що пропонувались дискредитованими політичними силами старої фор- мації.

Дякую вам, дорогі земляки, за те, що проголосували за мене та підтримали партію Віталія Кличка «УДАР». Саме ваша щира підтримка додавала мені сил під час нелегкої виборчої кампанії. Надбанням цієї кампанії для мене стали ваші ідеї та наші спільні справи щодо розбудови краю. А також багато друзів та однодумців, з якими тепер і надалі я готовий до плідної праці. Докладу максимальних зусиль, щоб підтвердити вашу довіру та повагу — адже для мене це є найбільш цінним здобутком, яким варто дорожити.

З повагою, Микола ПАЛІЙЧУК

П'ятниця, 28 квітня, 2017