Косів серед переможців

На цьогорічний обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування п’ять місцевих рад Косівського району подали шість проектів, а саме:

 Кобаківська сільська рада: «Реставрація Будинку Культури с. Кобаки, як один з важливих етапів підготовки до святкування 140-річчя з дня народження Марка Черемшини. (Ремонт клубу)».
«Дошкільний навчальний заклад “Малятко” — пріоритет розвитку села. (Заміна вікон і дверей в ДНЗ)».
Пістинська сільська рада: «Збережемо тепло — зігріємо дітей. (Заміна вікон і дверей в ДНЗ)».
Хімчинська сільська рада: «Здоров’я дітей у наших руках. (Основні роботи з облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Хімчині. Встановлення майданчика із штучним покриттям)».
Рибненська сільська рада: «Тепло дітям. (Ремонт даху в ДНЗ)».
Косівська міська рада: «Фестиваль автентичного одягу “Лудинє” в місті Косові — організація дозвілля громади. (Придбання сценічного обладнання)».

Сума коштів, яка потрібна на реалізацію поданих від району проектів становить 905,1 тис. грн., з яких 407,000 тис.грн. — кошти обласного бюджету; 399, 0 тис.грн. — кошти організацій-партнерів; 99,1 тис.грн. — кошти учасників конкурсу (органів місцевого самоврядування).

Переможці ІІІ обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування будуть визначені до 7 грудня 2012 року, а кошти, необхідні на їх реалізацію, закладатимуться при формуванні обласного, районного та місцевих бюджетів на 2013 рік.

Вл. інф.

Субота, 24 березня, 2018