Не втрачаймо свою долю

Наближаємося до чергових парламентських виборів, які нарешті мають показати які ми люди: чи ми і надалі бажаємо і згідні жити у рабстві у комуняк, українофобів і Бог зна яких злодійськобандитських донецьких олігархів, під копитом українофобів, чи жити нарешті у вільній демократичні державі.

Можливість вибирати — це не просто наше право, але й великий обов’язок. Ми всі нарешті повинні це зрозуміти. Пам’ятаймо, що у демократії воля народу — закон для влади, а в диктатурі навпаки: воля влади — це закон.

 

Друзі, побратими, дорогі наші краяни, якщо ви не прийдете на вибори, не думайте, що така ваша геть негарна позиція і поведінка допоможе зміцнити вільну і незалежну Українську державу, покращити ваше благополуччя особисто і ваших дітей. На жаль, це дуже хибна позиція. Прийшовши на вибори, ми передусім виконуємо свій громадянський обов’язок, реально і особисто стаємо співучасниками творення свого майбутнього, а окрім цього не даємо нагоди нечесним на руку особам вкрасти наш голос та прикрити нашою відсутністю різного роду маніпуляції чи фальсифікації.

Однак взяти участь у виборах — це тільки половина справи.

Нам слід докласти максимум зусиль, щоб наш вибір був свідомим, зрілим, відповідальним, таким, що найкраще служитиме загальному благу українського народу і забезпечуватиме успішний розвиток нашої держави.

Вівторок, 20 березня, 2018