Програма «Чорний ліс — 2011»

З 9 до 18 серпня 2011 року в селі Слобода Коломийського району проходив ІІ етап обласного туру молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс-2011», метою якого є формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії та народних традицій краю.

Програма проводиться за сприяння та підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту і головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.

Цього року у ІІ етапі обласного туру програми взяли участь команди із Богородчанського, Галицького, Городенківського, Долинського, Коломийського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького районів, міст Івано-Франківська, Калуша та Яремчі.

Команду Косівського району представляли вихованці Косівської філії ОДЦТКУМ, учні Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. No2 Ганна Риптик, Вікторія Риптик, Іванна Симанишин, Романа Вовчак, Олексій Кифорак, Роман Гордій, Любомир Сусак та Тарас Крицкалюк. Команда нашого району виступала під вмілим керівництвом керівника гуртків Косівської філії ОДЦТКУМ Юрія Ласитчука та заступника директора з виховної роботи Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тараса Пасайлюка.

Боротьба за перемогу була гострою. Учасникам доводилось проявляти свої знання та вміння у краєзнавчій вікторині, конкурсі ерудитів, вікторині знавців фольклору та етнографії, змаганнях з туристичної техніки та основ пішохідного туризму, орієнтування на місцевості, стрільби із пневматичної гвинтівки, спортивних змаганнях.

Проте зусилля учасників Програми не виявились марними. Романа Вовчак визнана кращим таборовиком Програми «Чорний ліс-2011», а команда Косівського району посіла почесне ІІ місце та нагороджена Кубком і грамотою головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Хотілося б подякувати за тісну і плідну співпрацю Косівській філії ОДЦТКУМ, завдяки якій Косівський район щороку посідає призові місця в обласній молодіжній патріотичній науково-пізнавальній програмі «Чорний ліс».

Олександра ШИНДРО,
головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту
Косівської райдержадміністрації

 

П'ятниця, 23 березня, 2018