Сам собі пан

Вже давно, на щастя, завершилися страхітливі повені в Косові 2008-2010 років, а відгомін тих подій ми відчуваємо і зараз. Справа в тому, що невеликий струмочок, який протікав вулицею Ірчана обабіч дороги при піднятті рівня води під час повені затоплював хати та пивниці москалівських жителів.

Щоб запобігти біді і врятувати майно доводилось часом і руйнувати новий асфальт, зривати містки через струмок, викопувати траншеї, щоб пропустити велику воду.

Згодом почалося відновлення понівеченого майна. Проте не всі люди мають талант до будівництва. Яскравим прикладом української безвідповідальності та нехлюй- ства стало будівництво нового місточка через струмок. Власники будинку не придумали нічого кращого, ніж збудувати величезний бетонний місток, який на півметра виліз на дорогу, створивши небезпечну ситуацію для транспорту.

Скільки за 2 роки там було аварій? Безліч! Лише за останній місяць дві. До чого дорога вузька і закритий поворот не дозволяє водіям правильно реагувати на цікаву «перешкоду» на дорозі, так ще і горе-власники не придумали нічого кращого, ніж поставити на дорогу величезний камінь валун, щоб при частих аваріях не руйнувався їхній дорогоцінний місток. Додає проблем і яма, яка з’явилася біля містка.

Люди схаменіться! Звертаємося до міської ради, відповідальних за дорожнє полотно в Косові працівників ДАІ та всіх небайдужих водіїв, які вже стали або можуть стати жертвами недобросовісних будівельників — давайте якось змінимо ситуацію!

Мешканці вулиці Ірчана

Субота, 24 березня, 2018