Хто сильніший

24 червня в Косові, як і по всій Україні, відбулося святкування Дня молоді. На щастя для молодих косівчан та гостей міста — це свято стало спортивним і музичним одночасно!

На майданчику зі штучним покриттям відбулись зма- гання із міні-футболу. Переможцем стала команда Косівського РЕМу ВАТ «Прикарпаттяобленерго», ІІ і ІІІ місця поділили між собою команди РВ УМВС та ДЮСШ.

За сприяння судді Національної категорії Д. Кравчука на майдані Незалежності провели відкриту першість району з армреслінгу та гирьового спорту. Свою силу і мужність погодились продемонструвати понад 40 учасників. Переможцями з армреслінгу стали Петро Слюсарчук (вагова категорія 75 кг), Дмитро Ковалюк (90 кг) та Дмитро Мосейчук (+90 кг). Аб- солютним переможцем став — Дмитро Мосейчук із с. Пістиня. Переможцями відкритої першості району з гирьового виду спорту стали Микола Рабинюк (вагова категорія 75 кг), Дмитро Ковалюк (90 кг) і Дмитро Мосейчук (+90 кг). Абсолютний переможець — Дмитро Ковалюк із м. Косова з результатом 131 раз (гиря 32 кг). Також у рамках свята о 18.00 відбувся спільний акустичний виступ Реп-проекту «Сенсар» та рок гурту «Лангольєри» в приміщенні косівського кафе «Доміно».

6-7 липня цього року відбулась відкрита першість району із вільної боротьби серед молоді, в якій взяли участь команди з Косова, Снятина та Коломиї. Всього було 55 учасників. Переможцями у різних вагових групах стали: Володя Сусак, Дмитро Шкрібляк, Назар Павлюк, Станіслав Кіщук, Степан Опарик, Павло Кіщук, Андрій Гостюк, Денис Мосейчук, Ігор Михайлинин, Роман Чернелицький, Назар Кравчук. Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів.