За чисте довкілля

29 червня у Косові відбувся навчаль ний тренінг-семінар, який організував «Центр громадських ініціатив». Серед присутніх були і гості з нашого району, а також з США, Києва і Львова.

На зустрічі обговорили заплановані практичні акції з ліквідації 3 стихійних сміттєзвалищ в селах Старих Кутах, Городі та Рибному, а також благоустрій згаданих територій (посадка декоративних дерев і кущів, створення спортивного майданчика тощо). Також говорили про виготовлення і встановлення 25 бачків для роздільного збору твердих побутових відходів (окремо скло, папір, пластик) у місті Косові, модернізація матеріально-технічного забезпечення (організація та благоустрій 5 пунктів збору сміття) системи збору та вивезення сміття.

Проект реалізується регіональною благодійною організацією «Центр громадських ініціатив» у лютому-серпні 2012 року в рамках конкурсу «За життя у чистому довкіллі!» Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Партнери в реалізації проекту Косівська міська рада, Старокутська та інші сільські ради Косівського району, гро- мадська екологічна організація «Едель- вейс», районний відділ освіти Косівської райдержадміністрації, комунальне підприємство «Косівміськводосервіс».

 

П'ятниця, 23 березня, 2018