Рух визначився

Голова НРУ Борис Тарасюк з робочим візитом в липні відвідав Івано-Франківську область. В програмі візиту була участь у конференції ОО НРУ Івано-Франківської області, відкриття таборування на Говерлі та відвідини Косова, де зустрівся з мешканцями міста.

У своєму виступі парламентар звернув увагу косівчан на ту складну зовнішньо-політичну ситуацію, в якій наразі опиналась Україна. «В такій міжнародній ізоляції Україна не перебувала з 1993 року, — сказав Борис Тарасюк. — За два з половиною роки при владі Янукович умудрився зіпсувати стосунки з усіма основними глобальними гравцями — Росією, ЄС, США».

Борис Тарасюк наголосив, що єдина мета Януковича — це втримати владу. На його шляху до цієї мети стоїть демократична опозиція і саме тому Рух визначився її лідери за гратами, і саме тому ця влада приймає антиконституційні закони і будує авторитаризм в Україні. Лідер РУХу представив попередньо погодженого кандидата від Об’єднаної опозиції на Косівщині — Василя Гладія, першого заступника Голови Івано-Франківської обласної ради. Політик нагадав присутнім про те, що об’єднана опозиція складається з 7 партій, котрі йтимуть за спільним списком. «Всім нам зараз нелегко, але ув’язненим лідерам опозиції Юлії Тимошенко, Юрію Луценку та іншим набагато важче. Тільки наша перемога восени забезпечить їхнє звільнення», — відзначив Борис Тарасюк. «Під час всіх минулих ви- борів, включно з першим туром президентських виборів 2010 року, українці проявили себе, як послідовні прихильники демократичного поступу, — зауважив Борис Тарасюк. — Впевний, що і цього разу громадяни нададуть перевагу демократичним силам, адже цей режим вже остаточно себе дискредитував».

 

Понеділок, 19 березня, 2018