Нагадали про себе

21 квітня косівський рок-гурт «Гуцули» виступив з годинною програмою в рамках концертних заходів фестивалю «Народне Євро» на сцені в парку біля озера м. Івано-Франківська, а 5 травня — у Львові в парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Фестиваль став яскравим дійством, під час якого усі охочі змогли доторкнутися до унікального мистецького витвору — Великого м’яча, а також взяти участь у „Народному Євро” зі своєю футбольною командою. З Івано-Франківська фестиваль помандрував містами України та Європи до Харкова, Львова, Києва, Донецька, Риму, Берліна, Парижу, Лондона, Варшави, Москви. Прихильники українського рок-н-ролу почулили у виконанні легендарного гурту «Гуцули» невмирущі хіти «Раз пішов я до Косова», «Терла баба мак», «Гальба пива», «Орися була дівка вчена», «Зуби мої, зуби», «Афини», «Думи» в сучасній інтерпритації.
Специфічна гуцульська говірка, неповторний гумор, а часом і сарказм, глибока філософія окремих текстів накладені на основу світової рок-культури, створюють неповторний колорит звучання, характерний тільки для «Гуцулів», які намагаються відновити справедливість, повернути українській музиці викинуту сторінку нашої музичної культури, нашої історії, всіма силами стараються донести до вух слухача те дійство, що відбувалося багато років тому.

 

П'ятниця, 23 березня, 2018