Інтелігенція має інтерес

Вкотре у Косівській центральній районній бібліотеці відбулося засідання клубу інтелігенції ім. І. Пелипейка, на якому розглянули ряд питань, зокрема: відзначення 170 років від Дня народження Миколи Лисенка та 85 років від дня народження Параски Плитки-Горицвіт.

Про життєвий шлях і творчий доробок українського композитора, диригента, піаніста, педагога, збирача пісенного фольклору, активного громадського діяча Миколи Лисенка доповів Зіновій Библюк. Цікаву, змістовну розповідь про народну поетесу і художницю з Криворівні Параску Плитку-Горицвіт підготувала Катерина Сусак.

Зі своїм творчим доробком ознайомила всіх Надія Іванюк. У світ вийшла збірка її поезій «Каштанове намисто», сигнальний примірник якої було представлено присутнім.

Голова Косівської філії Союзу українок Анна Богдан розповіла про зустріч союзянок з головою облдержадміністрації Михайлом Вишиванюком та шляхи реалізації намічених планів. Варто зазначити, що на засіданні клубу був присутній заступник голови РДА Володимир Совіздранюк, який розповів про підготовку в районі вшанування пам’яті Тараса Мельничука, Остапа Селянського, Олекси Волянського, Миколи Шкрібляка, родини Шкрібляків-Корпанюків.

Засідання клубу інтелігенції ім. І.Пелипейка відбувається кожної останної середи місяця о 15 годині у приміщенні центральної районної бібліотеки.

Марія ПРОРОЧУК, член клубу

П'ятниця, 23 березня, 2018