День матері

У неділю, 13 травня, в приміщенні Косівського районного будинку культури відбувся концерт учнівських художніх колективів Косівщини, присвячений Дню матері «В дарунок мамі». Представники влади нашого району вручили грамоти, квіти та маленькі подарунки багатодітним матерям-героїням.

Присутні тепло зустріли вітання міського голови Косова Миколи Фокшея: „Мама, мамцю матусю — таке чарівне і вічне слово! До мами ми звертаємося, коли просимо благословення. Свято матері було засноване ще в далекому 17 столітті. Великобританія перша організувала його на державному рівні. І вже інші країни запозичили це свято для себе. Вперше українці відзначали його в 1928 році в далекій Канаді. З проголошенням Незалежності в нашій країні, свято на державному рівні святкується вже з 1999 року. Знаменно, що в ці святкові травневі дні, коли ідуть маївки, коли ми величаємо Пресвяту Богородицю, вітаємо в цьому залі шановних наших матерів”.

З вітальним словом виступив також заступник голови РДА Василь Склепович. Він зокрема зазначив, що на сьогоднішній день більш, ніж 100 000 матерів є вже матерями-героїнями в Україні. Навіть у нашому районі є біля 300 матерів, які виростили трьох і більше дітей. Підготовлено також документи до підпису Президента України на ще 600 таких жінок у нашому району. Вклоняємося Тобі, Мамо!

 

П'ятниця, 23 березня, 2018