Про що говорять косівчани у міській раді

Підслухане: 1. Чи правда, що на території міста буде сміттєзвалище? В центрі міста-курорту — очевидне і неймовірне?

2. З якої причини міська рада хоче виділити місце для утримання бездомних тварин, яких, на жаль, підкидають в місто? Псарня в Косові?

3. Ямка, яма — безздоріжжя! Чому на території області не працюють підприємства, де можна закупити, хоч би одну машину асфальту? Куплю за власні заощадження, лиш скажіть де?

4. Цікаве розпорядження коштів: у загальному фонді — нестача (на підтримку місцевого бюджету), а на спец. фонді — як у людей, кат ма. Хіба влада «у верхах» не бачить ці розбіжності? Владо, усувай колізії, бо немає чим дихати...

5. Сміття з усіх навколишніх сіл — до Косова! А совість у гуцулів є? Чи відвезти мішки зі сміттям туди, звідки вони приїхали? Звичайно, з наростаючими процентами!

6. Покарати керівників міста — запросто всім кому не ліньки. А може б усі разом допомогли у вирішенні наболілих питань, а не писали свої приписи? Хто перший?

7. Земельний конфлікт на вул. С. Бандери — це серіал по-косівськи! Продюсери закінчуйте, бо терпець уривається...

8. Немає світла, бо ночі короткі і місячні. Коли буде проведено освітлення до школи No1? (вулиці Яблунева і Ярослава Мудрого)

9. Приватник — це пуп землі. Громадське чи відомче —– знесу! Без будьте здорові «новий українець» зніс газетну вітрину «Гуцульського Краю», яка десятки років служила косівчанам і прикрашала місто. Прошу пана, скільки Вам часу, щоб виготовити нове і файне рекламне оздоблення для нашої «районки»?

10. Хто скаже куди звозити сміття з Косова хоч на місяць, — тому у нагороду річна передплата на газету «Косівський передзвін», а якщо домовитеся на рік, то цілій вашій вулиці безплатна передплата. Міська рада гарантує!

Субота, 24 березня, 2018