«Роздуми небайдужої жінки»

Так називається нова книга уродженки міста Косова, доктора юридичних наук, професора Академії адвокатури України Зореслави Ромовської, яка нещодавно випущена у «Тзов «Ліга-Прес» (м. Львів) накладом 2000 примірників й обсягом 280 сторінок. Авторка в передмові та розділах «Роздуми про політику» і «Роздуми про життя» веде мову про різні аспекти політики, ставлячи за мету утвердження активної громадянської позиції у кожного небайдужого громадянина України і, щонайголовніше, — запобігання національному відступництву.

У книзі чимало місця відведено темі виховання людяності в молодого покоління, його високої культури. А в літературних замальовках «Слово рідне, мово рідна», «Чуєш брате мій?», «Мова, як ознака культури» йдеться про збереження української мови, бо «... материнської не чути мови — ото й була загибель — смерть моя», — стверджує пані Зорислава, як колишня завідувачка кафедрою цивільного права та процесу Львівського держуніверситету імені Івана Франка, депутат Верховної ради тодішньої імперії з іменем СРСР та автор багатьох підручників, монографій і наукових статтей.

Ця чудова книга розкриває масовому читачеві невідомий досі образ талановитого автора, як публіциста, новеліста і письменника. Шкода тільки, що замалий наклад такого видання на наш регіон, не кажучи вже про Київ, як столицю України.

Петро ГАВУКА
ветеран журналістської праці,
головний редактор літетарурно-мистецького і громадсько-суспільного часопису «Гуцули і Гуцульщина»,
володар Золотої медалі української журналістики, м. Косів.

Понеділок, 19 березня, 2018