Юні обирають своє майбутнє

6 березня 2012 року Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів зустріч дітей з обмеженими функціональними можливостями, які є випускниками шкіл з представниками установ та організацій, що займаються соціальною роботою. Як повідомила прес-служба Косівської РДА, мета зустрічі — подолання ізольованості та зменшення її впливу на формування особистості дітей та молоді даної категорії, вивчення, сприяння їхньої професйної орієнтації та зайнятості, привернення уваги громадськості, суб’єктів соціальної роботи до проблем дітей та молоді даної категорії.

На превеликий жаль кількість дітей з обмеженими функціональними можливостями щорічно збільшується. Цього року в Косівському районі є 28 дітей даної категорії, серед них — 18 дев’ятикласників та 10 одинадцятикласників. Зустріч проходила в приміщенні Косівської РДА. Розпочала її вітальним словом директор Косівського РЦСССДМ Марія Пітеляк. Після цього випускники, які прийшли на захід, мали можливість отримати відповіді на запитання, що їх цікавили у суб’єктів соціальної роботи, а саме: представників відділу освіти Косівської РДА, центру зайнятості, пенсійного фонду, служби у справах дітей та сектору у справах молоді та спорту. Питання були різноманітними, оскільки більшість дітей ще не визначилися у «світі професій».

Після зустрічі, працівники Центру провели профорієнтаційний тренінг для дітей з обмеженими функціональними можливостями — випускниками загальноосвітніх закладів. Під час тренінгу учні мали можливість познайомитися один з одним, поділитися своїми планами на майбутнє, дізнатись нове та цікаве про різноманітний світ професій. Також провели анкетування та тестування дітей даної категорії. Кожен зміг визначити, який тип професії йому найбільше підходить. Для того, щоб вибрати професію, необхідно насамперед, пізнати себе. Отож, бажаємо нашим учасникам пізнати себе і зробити правильний вибір при виборі професії.

П'ятниця, 23 березня, 2018