Де ж люки

У третьому номері газети «Косівський Передзвін» ми вже писали про проблеми із постійними крадіжками каналізаційних люків на вулиці Шашкевича і небезпекою через це упасти у ями, які утворились.

Десь через тиждень після виходу газети, в якій ми обговорювали переваги та недоліки нового типу люків — залізобетонних, які і були встановлені у відповідних місцях. Добре і безпечно жилося людям на Шашкевича — та не довго. Бо сама вулиця є досить вузька і широкі важкі автобуси чи навіть вантажні машини, які по ній проїжджають, ледь вміщаються між парканами і звісно під удар попадають і люки, які розташовані на краю дороги.

Зважаючи на теперішню ситуацію, коли 2 люки майже зруйновані, а один таки повністю розсипався, знову, як і 4 місяці тому, створилась небезпечна для косівчан ситуація. Ба навіть гірша, адже разом із зруйнованим люком частково пошкоджений і сам каркас каналізаційної ями, від чого яма стала майже вдвічі ширша, ніж просто без люка.

Як вже було сказано, вулиця є вузька, що ще більше ускладнює ситуацію. Разом із тим ще додалися погані погодні умови, особливо через випадання снігу, який зверху притрушує яму. Утворений також лід на нерівній дорозі додає ризиків для перехожих.

Однозначно проблема потребує нового вирішення, адже явно бачимо, що, на жаль, бетонні люки не виправдали себе через неміцну конструкцію.

П'ятниця, 23 березня, 2018