Про пішохідний міст біля АТ «Скіф-Авто»

Всі ми добре пам’ятаємо сумний 2010 рік, який наробив Косову багато шкоди. Серед втрат і міст біля гімназії та ВАТ «Скіф-Авто». Діти, поспішаючи до косівської школи №2 після зруйнування моста, продовжували за звичкою скорочувати шлях до школи: йшли і по каркасу зруйнованого пішохідного мосту, і по тоненькій газовій трубі, яка перетинає річку.

Як не боролися вчителі і батьки з цією бідою, учні продовжували хизуватися своєю «відважністю», яка час від часу приводила до переломів рук чи ніг. Проте, навіть після таких випадків кількість маленьких любителів адреналіну не зменшувалось. Саме тому люди-сусіди, які живуть в тому районі, вирішили діяти іншим способом, збивши із дерев’яних дощок хоч якусь подобу пішохідної кладки. Це дещо вирішило ситуацію. Однак, виникла і проблема: якщо восени перехід по дерев’яній кладці був для школярів більш-менш безпечним, то з приходом зими, на жаль, появилися випадки травмування як дорослих, так і дітей.
Проблему може стабілізувати лише відновленням зруйнованого мосту. Будемо сподіватися, що цей час наступить якнайшвидше, тим більше у цій справі пообіцяв нам допомогти народний депутат України В. Чуднов.

Вівторок, 20 березня, 2018