І знову про сміття

Намагалась міська рада Косова навчити людей не викидати сміття біля кладки-моста — результат плачевний. Як і 10 років назад, так і сьогодні, там весь час є велика купа сміття, незважаючи на всі старання працівників «Міськводосервісу» щодо його регулярного вивезення. Сміття розтягається безпритульними собаками по центральній частині міста, неприємно вражаючи туристів та гостей міста брудом.

Це і не дивно, адже легше викинути на дорогу мішок, ніж заплатити 6 гривень за його вивезення. Часто від косівчан можна почути, що то не жителі міста викидають, а з прилеглих сіл люди привозять автомашинами і всіляко пакостять мешканцям міста. Однак, коли зважити, що з 1000 дворів контракт на вивезення сміття уклали з «Міськводосервісом» менше, ніж 500 дворів, то версія про «погані сусідські села» не видається дуже реалістичною.

Хочемо змінити Україну на краще? Хочемо, щоб Косів був справді частинкою Європи? Тоді треба починати із себе - укласти якнайшвидше контракт на вивезення побутового сміття!

І в продовження теми про територію біля кладки. Це диво називається дерев’яний відбійник. Після повені і обвалу частини берегу на вулиці Гвардійській, разом із грунтом вода забрала і залізобетонний відбійник. Саме на крутому повороті, де часто стаються аварії, його наявність була надважливою. Тому, з одного боку, можливо і краще, що зазраз там пофарбоване в чорно-білі смуги дерево допомагає водіям краще орієнтуватись на дорозі. Проте, з іншої сторони, дуже сумнівно, що така «перепона» врятує «горе-водія» від потрапляння в річку.

Вівторок, 20 березня, 2018