Небезпечна вулиця

Вулиця Миколи Гоголя в Косові бере початок від моста біля податкової адмністації, проходить повз гуртожиток КІПДМ ЛНАМ і закінчується на роздоріжжі біля римо-католицької каплиці. В 2010 році, після стихійної повені, було зроблено капітальний ремонт дорожнього покриття цієї вулиці, адже вона, незважаючи на прилеглість до центру, мала чи не найгірший вигляд в Косові до ремонту. Проте, незважаючи на ремонт, важко назвати її ідеальною.

Перше, що дивує, це відсутність жолобів для відведення води, а це як відомо одна з причин швидкого руйнування дорожнього покриття в Україні.
По-друге, є дві каналізаційні решітки, які скоріше ускладнюють рух вулицею, ніж допомагають відтоку води. Перша, що знаходиться біля хреста, на роздоріжжі вулиці Міцкевича та Драгоманова, знаходиться на 20 сантиметрів нижче від рівня асфальтного покриття і набагато частіше виконує функцію ями, ніж свою власну. А інша, що знаходиться на повороті біля гуртожитку, розташована на 1 0 сантиметрів вище рівня асфальтного покриття, то вода, яка тече зверху вулиці вниз жодним чином не може потрапити в решітку.
І третя, напевно, найбільш небезпечна особливість вулиці для косівчан — це 10 бетонних стовпів районної електромережі, які розташовані на тротуарі. Ситуація ускладнюється ще й тим, що ця вулиця має тротуар лише з однієї сторони, хоча добре і це, бо більшість вулиць Косова не мають тротуарів взагалі. І тому пішоходам доводиться пробиратися між деревами і бетонними стовпами, немов в справжніх джунглях або виходити на проїжджу частину вулиці, ризикуючи потрапити під машину. Ввечері, коли темно, особливо небезпечно, адже людям, які не живуть на цій вулиці і не знають всіх її мінусів, дуже легко травмуватись, бо дуже часто освітлення на даній вулиці відсутнє і побачити дорогу між стовпами майже нереально.
Звісно, є вулиці і в гіршому стані в нашому місті, але коли йти вулицею Гоголя кожен день на роботу і назад, то просто неможливо промовчати.
Надіємося, що Косівський РЕМ разом з міською радою розв’яже дану проблему.

Понеділок, 19 березня, 2018