Косівчанин у Римі

Активний учасник реп проекту «Сенсар» Володимир Росинюк (BIG V.) родом з нашого міста Косова, зараз проживає в Римі ( Італія). Він радо розповів для читачів «Косівського передзвону» трохи про своє життя та творчість.

— В першу чергу для власного світогляду, адже я надзвичайно люблю подорожувати.

Моя мати проживає в Римі вже достатньо довго і тому вона мені запропонувала туди переїхати. І ось вже як 7 років там живу та працюю.

— Чи з’явились в тебе там друзі? Це італійці чи українці?

— Багато друзів немає, але парочка знайдеться для того, щоб провести гарно час у вихідні. Насамперед, — це мої колеги по роботі та друзі з мого краю.

— Чи часто буваєш в Україні? Чи сумуєш за домом?

— На жаль, лише 1-2 рази на рік. Іноді скучаю, але стараюсь про це не думати.

— Чому вирішив вступити в лави проекту «Сен-сар» і коли це було?

— Мене туди запросили в 2009 році і я не відмовився. Зацікавив цей проект через те, що хлопці пишуть чисто український андеграунд, не копіюючи нікого з зарубіжних виконавців насамперед. І за це їм великий респект, що підтримують українську мову і хочуть доказати всім, що ми теж спроможні потішити наших прихильників хорошим, цікавим та якісним матеріалом.

— Розкажи про свій альбом інструменталів «SENSAR-Instrumentals of BIG V. (vol.1)»

— Це мій перший (надіюсь не останній) альбом з інструменталами. На нього потратив практично три роки своїх зусиль та старань. Були відібрані найкращі роботи для того, щоб втілити їх в життя для наших прихильників та початківців репвиконавців, які скористаються таким матеріалом для своїх перших треків. Вийшла доволі така цікава та різноманітна збірка, їх там нараховується десь понад 20. Думаю буде що послухати.

— Чи не важко працювати в одній групі, учасники якої розкидані по світу?

— Це дійсно важко, бо немає прямого, тобто живого контакту з учасниками і тому доводиться спілкуватись через Інтернет. А для нашого проекту це не дуже зручно, так як студія звукозапису “Sun Records” знаходиться на Україні. Тому доводиться чекати мого приїзду, щоби могли спокійно записатись та звести все як має бути.

— Чи вважаєш себе в першу чергу бітмейкером чи репером, як МС?

— Я ще з малку полюбляв слухати реп, тому частенько начитував моїх кумирів, хотів бути такими як вони, тобто мс-репером! Але з часом зрозумів, що мене тягнуло все ж таки більше до музики і я вирішив спробувати себе в цій сфері — так що все ж таки я відчуваю себе більше бітмейкером.

— Яку музику ти слухаєш?

Насправді я меломан і полюбляю слухати всю музику, окрім тяжкого металлу. Ніколи не намагався дискримінувати інші музичні стилі, тому що вважаю — це творчість, а вже в кого вона краще проявляється, то вже його справа.

— Де можна отримати найповнішу інформацію про ваш проект?

— До речі, у нас нещодавно відкрився сайт нашої групи

— http://sensar.if.ua. Дякуємо за це косівчанину Стасу Михай-люку. Там ви знайдете всю
інформацію про нас, а головне зможете послухати та безплатно скачати нашу музику, в тому числі і відому пісню про Косів. Заходьте до нас в гості — завжди раді!

— Кого в репі ти поважаєш найбільше?

— Надаю перевагу американській групі Jedi Mind Tricks, тому що вона одна із небагатьох реп груп, що неодноразово у своїх текстах звертала увагу на справжні глобальні проблеми, на які варто глянути та задуматись, а ще там є мій один із улюблених бітмейкерів Stoupe Enemy of Mankind.

— Коли нарешті з’явиться альбом «СЕНСАРУ»?

— Вихід нашого першого альбому передбачається на весну-літо 2012 року, так що я закликаю наших прихильників ще трохи потерпіти, бо це того варте!

— Розкажи як з’явилась пісня про Косів?

— Все дуже просто, бо мабуть у кожного репвиконав-ця є пісня про своє рідне місто. Тому ми теж вирішили написати щось оригінальне про наш рідний край, а згодом і вийшов перший сингл про Косів за участю місцевих рок-виконавців «ЛАНГОЛЬЄРИ».

— Чи є в Італії реп? Коли вже буде твій реп італійською?

— Ще б пак — звісно є! Тут є багато цікавих репгруп, яких варто послухати... Чесно, ще не задумувався, хоча може колис вирішу щось написати італійською. Та зараз ми сконцентровані на виході нашого першого альбому, який, нагадую, називатиметься «ПРАВДА». Все всім респект, з вами був BiGG.Vlad!

Слухайте правильну музику! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

Субота, 24 червня, 2017