100-річчя Ярослава Стецька і «Пласту»

Відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 83-ої річниці створення ОУН та 100-річчя від дня народження Ярослава Стецька.

3 лютого в м. Косові відбулося урочисте покладання квітів до могили загиблим воїнам УПА, а в приміщенні районної центральної бібліотеки — урочисті збори з нагоди відзначення 83-ї річниці створення ОУН та 100-річчя з дня народження голови Проводу ОУН Ярослава Стецька.

Бібліограф Уляна Книш підготувала і роздала всім присутнім інформаційні довідки: «Життя, віддане за Україну» до 100-річчя від дня народження Олекси Гірника (1912-1978), патріота, Героя України; «Лицар Української нації» до 100-річчя від дня народження Ярослава Стецька (1912-1986) голови Проводу ОУН (б). Працівники відділу обслуговування організували також книжкові виставки: «ОУН-УПА — феномен Світової історії», «Лицар української нації - Ярослав Стецько».

На урочистих зборах виступив перший заступник голови Косівської РДА з гуманітарних питань В. Совіздранюк, міський голова Косова М. Фокшей, голова районної організації «КУНу» М. Цьок та інші.

Ростислав Мартинюк розповів про історію створення та розвитку Скаутського руху на Косівщині. Директор Косівської центральної районної бібліотеки Я. Семанишин проінформував про низку заходів, які будуть проведені в бібліотеці, особливо ті, що пов’язані з проголошенням 2012 року Роком УПА, Роком Національної Скаутської Організації України «Пласт», Роком Героя України Олекси Гірника.

Вівторок, 20 березня, 2018