Є нова дорога

Косівська міська рада14 грудня відбулося урочисте відкриття дороги, яка з’єднала вулиці Павлика та Середню міста Косова. Голубу стрічку перерізали голова Косівської РДА Ярослав Шинкарук, голова міста Микола Фокшей, його заступник Василь Сліпанюк та священик Ростислав Близнюк. У торжествах взяли участь мешканці вулиці та будівельники.

Голова райдержадміністрації Ярослав Шинкарук у своєму виступі зазначив, що стан доріг у районі викликає чимало запитань, тому, готуючись до ХІХ Гуцульського Міжнародного фестивалю, ми виділили один мільйон вісімсот тисяч гривень на комунальні дороги, але, на жаль, ця вулиця не була вчасно здана в експлуатацію. На цей рік планується цільова субвенція у 281 тисячу гривень на Косівський район та міську раду. Гроші можна буде використовувати на ремонт доріг. Тому ми повинні виділити частину коштів на дану вулицю, щоб її заасфальтувати і повністю ввести в експлуатацію. Старий асфальт, який вивозився з центральних вулиць, буде направлятися безпосередньо сюди.
Приємно, що не тільки міська рада безпосередньо виконувала тут роботу, але і територіальна громада брала у ній активну участь. Голова міста Микола Фокшей подякував отцю Ростиславу Близнюку та дяку Михайлу Нагнибедюку, які доклали особисто чимало зусиль для ремонту і відновлення дороги, і додав: «Часто люди просять допомоги, але не хочуть самі нічого робити. Вас завжди тепер ставлю в приклад, після того, як ви зробили цю дорогу, я кажу: «Поїдьте на вулицю Середню, подивіться на людську працю. Це є приклад для всього району і Косова.За весь час не почув жодного слова нарікань, лише питали чому так мало машин. Робітники в центрі ще не встигали зрізувати асфальт, як вже його використовували. Ми радіємо, що буде субвенція, але ми також від міської ради дамо певні кошти, закладемо у бюджет на 2012 рік. Головне, що зробили дорогу добротно, по-газдівськи».
Заступник міського голови Василь Сліпанюк розказав: «На дану вулицю привезли 20 автомашин асфальту. Одну машину ми висипали на Москалівці, а через 2 дні нам дзвонять, коли міська рада буде розгрібати. Тут не треба було казати, аби двадцять машин ішли розгортати. Просто свідомість людей інша і депутат по цій вулиці працював від дзвінка до дзвінка».
Отець Ростислав тепло подякував представникам влади та добрим людям, які активно брали участь у толоках. Особливе захоплення він висловив жінками, які готували для робітників їжу. Добрим словом згадав священик і власника автомашини «Зіл» Ігоря Феркуняка, який возив шутер і вдень і вночі, відзначив він працьовитість також Олександра Хіжняка, Володимира Лаюка та Юрія Боєчка.

 

Неділя, 18 лютого, 2018