Вшанували Чорновола

24 грудня минулого року у селі Шешори в день народження В’ячеслава Чорновола відбулося урочисте покладанняня квітів до пам’ятного знаку загиблому лідеру Народного Руху України. Серед присутніх були голова фракції НРУ в районній раді Василь Якібчук, депутат районної ради, голова тюдівського осередку НРУ, член обласного проводу Народного Руху України Іван Слижук, голова косівського осередку НРУ та депутат міської ради Дмитро Гладун, депутат міської ради Косова Дмитро Кравчук, а також інші члени РУХу, які не пошкодували свого часу і вшанували пам’ять Великого Українця молитвою та хвилиною мовчання.

Дмитро Гладун під час свого виступу справедливо підкреслив, що В’ячеслав Чорновіл був особистістю дуже яскравою і хоча мав дуже багато недругів, але ще більше — друзів. Його поважали по всій Україні і Прикарпаття тут не виняток. Тим більше, що на Гуцульщині, в Шешорах, ще 8 серпня 1965 року він чи не вперше виголосив гостру антикомуністичну промову біля пам’ятника Шевченку. Гуцули тоді захистили його від цупких лап спецслужб.
Іван Слижук зокрема наголосив: «Чорновіл — це одна з найяскравіших постатей серед борців за відновлення незалежності України в другій половині XX століття. Але ко-муноолігархічна влада, яка панічно боялася В’ячеслава Максимовича і використала великий досвід зі знешкодження непокірних їхній системі людей, підло і жорстоко знищила його. Проте, В’ячес-лав Чорновіл залишається в нашій пам’яті, закликає і спонукає нас до дії».

П'ятниця, 23 березня, 2018