До нас приходив Миколай

Косівська міська радаДиректор шкколи-садочка Вікторія Панчак: «26 грудня було організоване свято, приурочене до дня Святого Миколая в косівському навчально-виховному комплексі 1 - 4 класів. Майже всі із 73 дітей, які в нас навчаються, брали участь в даному святі. Хочу подякувати вчителям, які склали сценарій: Марії Лаврук, Ользі Гавриш, Оксані Козьменчук і Марії Луканюк, а також батькам — за те, що відгукнулися, і всі діти були в якісних новорічних костюмах, спеціально виготовлених до цього свята, та священику греко-католицької церкви отцю Юрію Корпанюку, який подарував дітям журнал «Зернятко».

Марія Лаврук, Марія Луканюк: «Нашою метою було показати життєвий шлях Святого Миколая, що він тривав не тільки один день — 19 грудня. Ми хотіли показати дітям, як свято Миколая допомагає зберегти наші національні традиції і передати їх нашим діткам. Ми показали у цікавій формі як наш Чудотворець сходив із небес із зірочками і ангелятами та потрапляв в ліс, де його зустрічали лісові звірята. Звірята танцювали, співали, грали в ігри, адже вони теж чекали Ми-колая. Далі він свою ходу продовжував полем, де були Метелиця, Сніжинки, Завірюха, Вітрисько, Льодяники. А після цього Миколай потрапляв у клас до дітей. Основна ідея цієї вистави — це закликати дітей до добра, до наповнення своєї скарбнички добротою і щедрістю.Сама вистава складалася із двох дій. Перша частина, де діти вирішують, що їм буде дуже добре без батьків жити і своїм чарами перетворили їх на небесних світлячків, а друга частина, коли вони вже залишились самі і відчули, як їм тяжко і не можуть собі дати раду. І потім вони просять, щоб рідні повернулись назад.

Хочемо висловити подяку Василю Звіздарику, який допоміг нам провести це свято в районному Народному домі, а також Миколаю — Віталію Ходану з НПП «Гуцульщина», який залишив свій «Маєток» у Пістині і все-таки знайшов декілька годин часу на наше свято. Хотілось би відзначити серед наших маленьких акторів: Ореста Славу, Катю Гавриш, Анничку Балагурак і Мар’янку Лазорик».

Понеділок, 19 березня, 2018