Шлях до покращення іміджу

Уряд Швейцарії (Державний Секретаріат з економічних питань SЕСО) підтримує запровадження Карпатської торгівельної марки, що має стати частиною майбутнього проекту «Розвиток органічного ринку в Україні на 2011-2015 рр.». З огляду на перспективи розвитку, така географічно окреслена торгівельна марка є багатообіцяючою, оскільки вона сприятиме розвитку гірських територій.


Для більш ефективного використання цього потенціалу, для популяризації Карпат в Україні та за кордоном, Швейцарський інститут, на завдання Швейцарської Конфедерації, провів оцінку потенціалу створення Карпатського бренду для місцевих традиційних продуктів і послуг. Підняті питання були предметом ділового обговорення під час проведення науково-практичної конференції в рамках ХІХ Міжнародного гуцульського фестивалю в Косові. За сприяння ради регіональної благодійної організації «Центр громадських ініціатив» представники Косівщини взяли участь у семінарі «Створення Карпатського бренду для місцевих традиційних продуктів та послуг», де були презентовані отримані в рамках дослідження результати та обговорювати можливості розвитку ініціативи й подальші кроки. Участь в даному заході взяли близько 80 представників урядових структур, асоціацій та неурядових організацій, наукових, дослідницьких та учбових інституцій, виробничих та переробних компаній, трейдерів та медіа.
Передбачається подальший розвиток та покращення якості послуг і продуктів, вироблених у Карпатах, підсилення конкурентоспроможності та залучення додаткових надходжень у регіон; за-початкування та поліпшення співпраці між зацікавленими сторонами із залученням приватних та державних діячів, задіяних як в сільському господарстві, так і в туризмі; розробка ефективних методів брендування для кращого позиціонування й пропаганди Карпат у країні та поза її межами.
У серпні 2011 року уряд Швейцарії доручив Дослідному інституту органічного господарства FiBL провести дослідження (серпень - грудень 2011) щодо ставлення різних зацікавлених сторін до заснування Карпатської торгівельної марки.
Карпатська торгівельна марка
має зацікавити добре забезпечені верстви міських та сільських споживачів, які пов’язують Карпати з недоторканою природою, чистим довкіллям, самобутніми традиціями і культурою. Концепція торгівельної марки будуватиметься саме на цих засадах.

Контакти:
Віктор Шуткевич. Швейцарське бюро співробітництва в Україні,
теп. +38 (0)44 238 62 50.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наталія Прокопчук. Дослідний інститут органічного сільського господарства ФіБЛ, Швейцарія (Україна);
тел. +38 (0) 67 232 65 99.
Микола Близнюк. Регіональна благодійна організація «Центр громадських ініціатив,
тел. (03478) 2-03-49.
Е-mail: геgсеntr@оnline.uа.

 

 

 

Понеділок, 19 березня, 2018