Косівська гуртова колядка 2012

7січня, о 21-00, на Майдані Незалежності, відбудеться святкова акція—урочисте масове виконання колядок.

Цю цікаву і дуже варту уваги ідею подала в Інтернеті на форумі косів’янка Юля Лаюк. Щоб дізнатися детальніше про цю акцію, ми вирішили її розпитати.
—Скажи кілька слів, про те, як виникла ідея гуртової колядки?
— Розкажу таку історію. У 2009 році, на розколяду, я їздила на концерт Остапа Гавриша. То був благодійний концерт, збирали кошти на відбудову греко-католицької церкви. Коли прийшла до концертного залу, в холі два дитячі хорові колективи влаштували, так би мовити, битву між собою, хто краще заспіває.
Всі люди, які приходили, зупинялися і слухали. Ніхто не йшов в зал займати місця. І коли до концерту залишилося десь 5 хвилин, керівник одного з ансамблів сказав, що давайте будемо закінчувати і заколядуємо на останок. Людей було десь до тисячі. І всі в один голос починають співати «Нова радість». Це було неймовірно. Я аж розплакалася. І в мене виникла така ідея. Зараз багато молоді в Косові колядує. Всі ходять своїми компаніями до себе додому і святкують Різдво. Я пропоную, щоб 7 січня, о 21:00 всі небайдужі косів’яни прийшли на майдан Незалежності до ялинки. І дружно заколядували. Якщо буде хоч сто чоловік, то буде дуже файно. Заколядували б «Добрий вечір» і «Нова радість стала». Це би було таке собі привітання Косову та косівчанам.
Коштів ніяких не потрібно. Просто Ваше бажання і присутність. Чекаємо!

Середа, 18 жовтня, 2017