До відома підприємців міста Косова!

Косівська міська рада повідомляє, що відповідно до ст.6 Житлового кодексу України жилі будинки і жилі приміщення призначаються для проживання громадян, а також для використання у встановленому порядку, як службових жилих приміщень і гуртожитків. Надання приміщень у жилих будинках для потреб промислового характеру забороняється.

Чинним адміністративним законодавством, зокрема ст. 150 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за порушення правил користування жилими будинками і жилими приміщеннями, а саме за використання жилих будинків і жилих приміщень не за призначенням. Складання протоколу про адміністративне правопорушення за цією нормою закону покладено на посадових осіб, уповноважених на те виконавчими комітетами селищних, міських рад.

Рішенням виконавчого комітету No125 від 30. 11. 2011 року уповноважено секретаря ради на складання протоколів про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого п. 2 ч. 1 ст. 255 КУпАП.

У зв’язку з цим, уповноваженими виконавчим комітетом особами, буде здійснюватись контроль за використанням і схоронністю житлового фонду, за утриманням будинків, що належать громадянам на територіїміста Косів.

Субота, 24 березня, 2018