Міський голова вітає

7 грудня - День місцевого самоврядування

Щиро вітаємо із Днем місцевого самоврядування депутатів всіх рівнів!
Працівники місцевого самоврядування та депутати міської ради завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю. Депутатський корпус міста Косова досить успішно вирішує важливі соціально економічні та громадсько-політичні питання.
З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади Косова, в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

20 грудня - День міліції

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ! Від міської ради міста Косова щиро вітаю Вас із святом — Днем міліції! На міліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.
Приємно відзначити, що працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок. Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі таза умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.
У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!

22 грудня - День енергетика

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято. Люди, які присвятили себе енергетиці — стійкі характером, мужні і віддані обраній професії.
Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник — вічне джерело наснаги і любові!
Від щирого серця бажаю енергетикам сил у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління!

Вітаємо переможця

Рада Івано-Франківського конкурсу проектів та програм визнала Косівську міську раду переможцем ІІ-го обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування за проект «Центр ігрового простору та розвитку дітей в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів N 2 м.Косова».
Щиро вітаємо переможців та розробників програми і бажаємо успішного його виконання.

З повагою
міський голова Микола ФОКШЕЙ

Субота, 16 грудня, 2017