55 років голові РДА Ярославу Шинкаруку

Лише три роки і сім місяців працює на Косівщині непересічна людина: професор, кандидат юридичних наук, генерал-майор міліції, Заслужений юрист України, колишній перший заступник начальника управління МВС України в Івано-Франківській області, депутат обласної ради чотирьох останніх скликань Ярослав Іванович Шинкарук, який очолює нині райдержадміністрацію.

Це керівник, який найбільшою подякою для себе вважає успішне завершення запланованої роботи. Косів'яни мають за що дякувати Ярославу Івановичу, бо його праця титанічна. Адже саме він взяв на себе всю відповідальність за ліквідацію нечуваних паводків 2008 та 2010 років.

Ярослав Іванович переживає і за розвиток нашого Косова. Завдяки його старанням місто прикрасили нові асфальтовані вулиці, викладені плиткою тротуари, збудовано та капітально відремонтовано за бюджетні кошти заклади освіти, культури і медицини, обладнуються економними опалювальними системами дитячі садочки. А скільки теплих слів вдячності адресовано йому за підготовку останнього Гуцульського фестивалю, соціально-економічного та культурного розвитку міста!

7 грудня 2011року Ярослав Іванович святкував свій ювілей — 55-річчя від дня народження. Косівська міська рада, депутатський корпус, усі жителі Косова сердечно вітають Вас, Ярославе Івановичу, з цією величною датою. Зичимо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя і нових творчих здобутків на благо незалежної України! Летять літа, мов бистрі води, І не вернути їх назад. А нам не віриться сьогодні, Що Вам уже — 55. Хай нових днів ще буде безліч, Без ліку щастя і пісень, Прийміть вітання найщиріші В цей світлий ювілейний день. Здоров'я, щастя зичим не на рік — На все життя бажаєм його щиро. Щоб радісним і довгим був Ваш вік, З добром, любов'ю, спокоєм і миром.

З повагою
міський голова Микола ФОКШЕЙ

Понеділок, 19 березня, 2018