«Ого-го» проявив себе «ого-го»

У четвер, 27 жовтня в приміщені косівського Центру дитячої творчості відбулась прем 'єра театральної студії «Ого-го» з першою виставою для малечі «Історія одного Привиденяти».

Керівник театру «Ого-го» Світлана М-рикіт розповідає про сюжет:
— З давніх-давен у старому замку Тіней, стіни якого поросли зеленим мохом і сивою цвіллю, жило маленьке Привиденя... Одне з тих, яке, коли його не розсердити, нікому не зробить шкоди. Вдень воно спало у важкій дубовій скрині і ніхто й гадки не мав, що там живе привид. Та як тільки годинник на ратуші, що біля підніжжя замку, вибивав північ, Привиденя прокидалося...
Маленький привид мріяв побувати на Хелоуіні, але був ще надто малим для цього. Та чаклуни дозволили йому відвідати шабаш, якщо він стане добрим чарівником. Привиденя весь рік робило лише добрі справи, а в кінці, на загальній Раді, чаклуни назвали його поганим чарівником за те, що він робив добрі, а не злі справи.... Привиденя вирішило помститись їм і спалило всі мітли і чарівні книги, а весь світ звільнився від злої нечисті...
— Яке ваше враження від першої вистави? Чи все вдалось?
— Нам вдалося зробити те, що запланували. Звісно були свої нюанси стосовно гри наших акторів, але ми лише починаємо, ми вчимось, пореду — багато праці!
— Хто автор сценарію, розкажіть детальніше про героїв та про акторів, які виконали ролі.
— Я є автором постанов і її режисером. А задум про створення сюжету виник випадково, спонтанно якось, і одного вечора на папір лягли рядки вистави... Результат — на сцені (сміється).
Серед героїв: Привиденя, Ворон, Чаклуни і відьми, Дракула, Перчинко, діти, Казкар, ярмарчани, привиди, розповідачі тощо. В ролях: Ольга Кіцнак, Діана Крутофіст, Тетяна Прокоп'юк, Антоніна Томей, Юлія Лопатинська, Ярослав Ясельський, Ірина Павлюк, Микола Кіцнак, Оксана Копчук, Вікторія Прокоп'юк, Мар'яна Павлюк і я.
— Які творчі плани на майбутнє, коли чекати на наступну виставу?
— В майбутньому плануємо трішки погастролювати районом і взятися за наступний спектакль. Мабуть, то буде наближеним до тематики Андріївських вечорниць, але не будемо забігати наперед.

 

Вівторок, 20 березня, 2018