Відбудували міст

27 жовтня, в гарний сонячний день урочисто відкрито відбудований міст на вулиці Павлика, що був зруйнований повінню в 2010 році. Голубу стрічку перерізали мер міста Микола Фокшей, голова Косівської районної держадміністрації Ярослав Шинкарук, голова районної ради Андрій Клуб та народний депутат України Василь Чуднов. Жителі вулиці радо сприйняли цю подію, проте вказали і на інші важливі проблеми, а саме просили продовжити освітлення вулиці Павлика, а також заасфальтувати ділянку дороги біля моста, адже в дощ там жахливе болото. Був і курйозний, хоч і неприємний випадок, коли із сусіднього будинку двоє старших косівчан викинули на берег під потік сміття із дому, не здогадуючись, що знизу за їх діями спостерігає майже 20 людей. Отак і живемо...

Ярослав Шинкарук:

— Не зважаючи на те, що 2011 рік не був сприятливим у фінансовому плані, вживаються заходи щодо соціально-економічного розвитку району. 65 із запланованих об'єктів вже здано в експлуатацію.
Сьогодні ми відкриваємо цей міст — вистражданий жителями цієї вулиці, адже за дощової погоди тут весь час виникали проблеми із сполученням. Микола Фок-шей разом із депутатами міської ради вишукали кошти в місцевому бюджеті і, як результат, маємо такий добротний міст. До речі, з районного бюджету на цей міст не було виділено жодної гривні. Це вже не перший подібний об'єкт на території Косова. Ви бачите, що відбувається помітний прогрес із ремонтом доріг, в чому є безпосередня заслуга мера і міської ради. Хотів би відзначити людей, які тут працювали. Це Василі Шкондеюки (старший і молодший), які не зважаючи на те, що роботи не були вчасно проплачені, все таки довели справу до логічного завершення. Надіємось, що надалі таких випадків не буде, бо тепер отримуємо відчутну підтримку від народного депутата України Василя Чуднова, завдяки зусиллям якого на розвиток нашого району додатково поступило уже 20 мільйонів гривень. Надіємось, щоВасиль Михайлович, як член бюджетної комісії Верховної Ради України, допоможе також, щоб нам повернули 162 мільйони гривень на ліквідацію наслідків стихії в 2008 році. Є зараз напрацювання, щоб на район були виділені 30 мільйонів на добудову довгобудів шкіл, які розпочаті ще 20-30 років тому.

Микола Фокшей:
— Ми сьогодні тішимось, що на вашій вулиці є такий міст. Ми знаємо, що ще не все є допрацьованим, треба поставити асфальт, який тут був раніше. Постараємось його відновити, але мусимо почекати зручного часу, бо ви бачили, що було болото і та робота пропала б. Цю ділянку ще треба облагородити, зробити так, як належить. Будемо все робити і укріплювати береги, підтримувати дорогу в належному стані. Хочу подякувати всім, хто причетний до спорудження цього моста, висловити слова вдячності Ярославу Шинкаруку і Андрію Клубу за моральну підтримку.

Андрій Клуб:
— Я хотів би відзначити і депутата, якого ви обирали від цього округу. Добре знаю хід цієї справи із самого початку, адже саме Юрій Луков зініціював питання виділення коштів міською радою для зведення моста . Депутати та Микола Фокшей ініціативу підтримали, а підрядна організація зобов'язалася в борг добросовісно виконати всі роботи, бо кошти вчасно не поступали. Тепер маємо чим гордитися.

 

 

Понеділок, 19 березня, 2018