Марші, співи і танці

Козацькі забави
12 жовтня у Косівській ЗОШ №1 були проведені Козацькі забави, приурочені до свята Покрови. Участь у святі взяли усі класи, включно з початковою школою. Класи поділили на «курені» і кожен клас мав свій герб, говірку і пісню. Все пройшло чудово, навіть незважаючи на дощ, який намагався зіпсувати урочистості.

У вишиванках патріотично настроєні учні вишикувались загонами і з гордо піднесеними головами промарширували строєм, злагоджено співали, а потім зустрілися з головою районної станиці братства УПА Петром Підлетейчуком, який поділився своїми спогадами про нелегку долю повстанців і побажав наснаги в подальшому житті.
Звісно, не обійшлося і без невеличкого змагання. Визначали найкращих «козаків». Перше місце зайняв курінь одинадцятих класів. Наступного дня переможці представляли першу школу на святі пісні. Козацькі забави надзвичайно сподобались учням, як подія нова і цікава. Було вирішено проводити їх щорічно. Сподіваємося, що це стане ще однією шкільною традицією.

Свято Осені
Теж доволі традиційна шкільна подія. Учні з другого по дев'ятий клас приносили до школи дари осені — квіти, фрукти і овочі. Цікаві композиції, їхній захист — все це навіювало осінній настрій, атмосферу свята.
Однією з найцікавіших композицій був «Корабель Надія» 5-б класу. А взагалі — всі учні проявили свої здібності і фантазію. Завжди важко вибирати кращих з кращих, тому вважатимемо всіх учасників переможцями.

Урочиста посвята
Одна з найцікавіших подій для учнів — посвята у старшокласники, адже це буває лише раз, у принципі, як і більшість шкільних подій. Учні довго готувалися, ставили костюмовані виступи і взагалі намагалися розсмішити публіку. Організовували дійство одинадцяті класи.
Дев'ятикласники готували візитівку — на інтерактивній дошці показали світлини з цікавими коментарями. Основна ж частина виступу вразила всіх своєю різноманітністю — тут були і пісні, і вірші про школу, і навіть інтерв'ю дирекції і присутніх вчителів. Після дійства відбулася шкільна дискотека, учні раділи, бо серед шкільних буднів з'явився момент для відпочинку.

Марина МИКИТКА

П'ятниця, 23 березня, 2018