Діти матимуть де гратися

Косівська міська рада подала на другий обласний конкурс Дирекції проектів та програм розвитку місцевого самоврядування проект «Центр ігрового простору та розвитку дітей в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 міста Косова». Він вкрай необхідний для створення ігрового простору для дітей молодшого шкільного віку, як чинника сприяння гармонійному розвитку, формуванню здорового способу життя та забезпеченню реалізації основних програм розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, визначених у міністерських, обласних і районних програмах.

Косівська загальноосвітня школа №2 є однією з найбільших шкіл району. В школі відсутні спортзал, кімната відпочинку та немає зеленої зони.
Організаціями-партнерами, співвиконавцями проекту виступили Косівська міська рада (організація-заявник відповідає за нормотворення в рамках проекту), колектив Косівської загальноосвітньої школи №2 (організація-партнер, співвиконавець проекту, технічний виконавець, громадська екологічна організація «Едельвейс» (організація-партнер проводитиме інформаційну кампанію і супроводжуватиме проект), батьківський колектив школи, рада школи (співвиконавці проекту, технічні виконавці організовують підготовчі роботи ООО «Ладас», м. Київ проектуватиме і встановлюватиме майданчик.
Для реалізації проекту необхідно 75 тисяч гривень. 56 тисяч з них передбачається одержати з обласного конкурсу місцевого самоврядування, 14 тисяч — з бюджету Косівської міської ради, 5 тисяч - від організацій та установ Косова.
П'ятниця, 23 березня, 2018