Хіба сніг сюрприз?

Заступник голови міста Василь Сліпанюк розповів, що у листопаді одним з важливих напрямків діяльності міської ради була підготовка доріг до зимового періоду. Розвезено біля 30 тонн підсипочного матеріалу, суміші на аварійно-небезпечні ділянки дороги. Додатково встановлено два дорожні знаки, по вулиці Ірчана та Туристичній, проведено ремонт по вулиці Каменярів, адже до нас неодноразово звертались жителі цієї вулиці про її поганий стан покриття.
Допомогу в цій роботі надала виробничо-комерційна фірма «Силует», яка проводить укріплення берегу біля податкової адміністрації. Грейдером профіліровано вулицю Каменярів, а також вулиці Богдана Хмельницького та під'їзні вулиці до школи №1 міста Косова.
Підготовлена техніка комунального підприємства «Міськводосервіс» для роботи по розчистці снігу на зимовий період, а також укладено договір з приватним підприємцем Дмитром Копчуком з надання послуг автогрейдером. Даний підприємець в останні три роки, відколи з ним співпрацює міська рада, себе добре зарекомендував — свіжий сніг був розчищений завжди вчасно.

Понеділок, 19 березня, 2018