Москалівка стурбована

Як це не дивно, але треба визнати, що за останні роки кількість заасфальтованих доріг в Косові значно зросла. Пріоритет за логікою влади, надається в першу чергу центральним вулицям, але навіть на таких важкодоступних гірських вулицях, як вул. Стефаника, Середня, Лісна, Павлика — з'явився асфальт, хоча зважаючи на якість ремонтних робіт в Косові, можна здогадуватись, що простоїть він не довго. так виглядала вулиця під час дощів

Але мешканців одного з найбільших районів Косова, не можуть бути задоволені тим, що навіть така велика вулиця, як ім. М. Ірчана має нормальне покриття лише на половині своєї протяжності, від каплички над Гуком і до одного ясеня, до повороту на вулицю Шашкевича. Далі ж вулиця простягається ще на кілька кілометрів, проте той «ямковий ремонт», який повинен був хоч тимчасово покращити якість доріг в цьому напрямку не витримує жодної критики. Адже куски старого асфальту зібраного з центральних вулиць під час ремонту не були добре подрібнені і відповідно — величезні брили асфальту, якими нашвидкоруч закидали ями перед гуцульським фестивалем, не лише не покращили стан доріг, але й ускладнили на них рух — як автомобілям, так і пішоходам. Там, де колись були ями, тепер не спресовані гори асфальтних кусків різної величини. Виникає питання: чи потрібно було взагалі робити цей «ямковий ремонт»?
І мова йде не лише про частину вулиці ім М. Ірчана, але й про сусідні проблемні вулиці цього району, а саме вул. Хмельницького (частина), Хоткевича, Вітовського, Сагайдачних, Шашкевича, де настільки поганий стан покриття, що складається враження, що асфальт там ще з часів СРСР.

Дивує також і робота Косівського РЕМУ. Адже не так давно, в серпні, на вулиці Ірчана та сусідніх вулицях, протягом двох тижнів, цілодобово горіло світло на стовпах, а зараз же ті самі вулиці — вже багато днів без світла.

Щиро сподіваємось на розуміння зі сторони місцевої влади, а наші зауваження через газету будуть надруковані без цензури.

Мешканці Москалівки


Субота, 24 березня, 2018