"Солов'ї" співають заливаються

Мешканці багатоповерхових будинків, прилеглих до Майдану Незалежності, звертаються з проханням через нашу газету до косівської молоді. Проблема в тому, що часто молодь у вихідні дні, а влітку і в будні, у пізній нічний час, полюбляє надто голосно вирішувати свої проблеми на майдані.

 

Вночі дуже хороша акустика і те, як б'ються пляшки об бруківку, вчиняються п'яні бійки і дебоші з брутальною лайкою в додачу — дуже голосно і добре чути, немов це відбувається у нас вдома. Часом спати зовсім неможливо, а людям рано треба працювати. Щиро просимо наших молодих людей поважати право інших мешканців міста на спокій та сон в нічний час, а міліцейські патрулі — частіше відвідувати центральну площу міста для збереження порядку.

В той же час треба відзначити, що камери спостереження на новоствореному дитячому майданчику дають хороший результат, і це поки успішно вберігає його від вандалів. То виникає логічне запитання — чи не варто «всіяти» такими камерами все місто, щоб воно нарешті зажило спокійним і тихим життям без п'яних бійок і т.д.? Практика відеоспостереження вже успішно зарекомендувала себе в Європі куди ми намагаємось потрапити.

П. ДМИТРІВ

 

 

Субота, 24 березня, 2018