Якщо нагряне зима

Виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 28 вересня 2011 року розглянув питання «Про готовність МКП «Косівміськводосервіс» та дитячих дошкільних навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2011- 2012 років».

Заслухавши інформацію заступника міського голови Василя Сліпанюка, виконком доручив директору МКП «Косівміськводосервіс» Арсену Попазову до 10 жовтня 2011 року завершити комісійні обстеження горищ та підвальних приміщень багатоповерхових будинків та інших комунальних будівель, щоб не допустити зберігання в них дерев'яних меблів, побутового сміття та паливно-мастильних матеріалів; ретельно оглянути і почистити димові та вентиляційні канали; перевірити стан отеплення інженерних вводів водопостачання в багатоповерхові будинки; відремонтувати вхідні двері у підвальні приміщення та — запірні щити у вентиляційні вікна; упорядкувати полігони ТПВ; провести ревізію електрощитових у багатоповерхових будинках та вуличне освітлення.

Зобов'язано також директорів дитячих навчальних закладів О.П. Філіпович, В.П. Пазюк і В.І. Панчак завершити заготівлю продуктів харчування та ремонт котелень для роботи в осінньо-зимовий період з обов'язковим представленням актів.

Крім того виконком затвердив схему руху автогрейдера та трактора для очистки вулиць міста від снігу.

Щоб вияснити ситуацію з використанням виділених державою коштів субвенцій на систему водопостачання та ліквідацію порушень при прокладанні водяної труби в селі Вербовець виконком вирішив звернутися з відповідними запитами до управління ЖКГ обладміністрації та райадміністрації.

 

Субота, 24 березня, 2018