Милосердя від щирого серця

21 вересня на літній сцені районного будинку культури районна рада старшокласників при підтримці районного відділу освіти райдержадміністрації та Центру дитячої творчості провела благодійний концерт у рамках акції «Допоможи товаришу». Зібрані кошти були передані для допомоги онкохворим школярам району.

У заході взяли участь кращі учасники учнівської самодіяльності, переможці обласних і всеукраїнських конкурсів — учні районних шкіл та вихованці Косівського Центру Дитячої Творчості. Заступник голови районної ради старшокласників Марко Бобко зазначив, що у районну раду старшокласників входять лідери учнівського самоврядування шкіл району. Мета об'єднання полягає в тому, щоб дати змогу обдарованим дітям відкрити свої таланти, допомогти ближньому та показати те, що районне учнівське самоврядування чогось варте.

Голова районної ради старшокласників, президент Косівської школи-гімназії Олег Лаюк уточнив, що на першому засіданні районної ради старшокласників склали план роботи на цей навчальний рік, у якому передбачалося провести дві великі події районного рівня. Ось і звернули увагу на онкохворих дітей у Косівсько-му районі, не своєю волею прикутих до ліжка. Тому і провели благодійний концерт, а зібрані півтори тисячі добровільних пожертв передали батькам цих дітей. У листопаді цього року буде проведено районний фестиваль КВК на тему: «Євро-2012».

Ми ж від редакції бажаємо школярам не втрачати юнацький запал !

Вівторок, 20 березня, 2018