Укріплюється берег річки

Рибниця, КосівВиробничо-комерційна фірма «Силует» з смт.Рожнятів проводить роботи з укріплення берега річки Рибниця в Косові, на вулиці Гвардійській, навпроти будинку податкової адміністрації. Щоб дізнатись більше про роботи, ми поспілкувались із заступником директора фірми з питань будівництва Віталієм Черевком.

— Розкажіть детальніше про будівництво берегоукріплення.

— Наша компанія «Силует» надає послуги з капітального будівництва та реконструкції будь-яких житлових, промислових чи інших споруд та приміщень з використанням сучасних технологій та будівельних матеріалів, а також багато інших послуг — не тільки будівельних. Ми виграли тендер серед трьох учасників на проведення робіт із укріплення берегу біля будинку податкової у місті Косові, запропонувавши найнижчу ціну. Замовник Івано-Франківське обласне виробниче управління з меліорації і водного господарства (Водгосп — Мір:/ /жда^^огїдозр.іґ.иа/). Сума виділених коштів на укріплення складає один мільйон сто п'ятнадцять тисяч гривень. Сума значна, але такі роботи є досить дорогими через матеріали. В проекті маємо укріпити русло річки довжиною 72 метри. На будівництві в нас зайняті на даний момент 11 працівників, але їх буде більше — потрібно більше машин для доставки на місце каменю.

— Чому замовник не міське комунальне підприємство чи міська рада, а обласний «Водгосп»?

— Бо всі водойми області, в тому числі і річка Рибниця в Косові є в підпорядкуванні Івано-Франківського обласного управління з меліорації і водного господарства. Від міської ради у Водгосп був направлений звіт про аварійний стан дороги, а також можливість зсуву будинку податкової інспекції, тому і був проведений тендер щодо ліквідації негативних наслідків під час повеней 2008-2010 років.

— Який час відведений для вашої роботи у договорі? Адже ваші робітники працюють ударними темпами, навіть в дощ.

— Наші роботи повинні бути завершені трохи більше ніж за чотири місяці. Проте було побажання від «Водгоспу» закінчити всі роботи до початку нового 2012 року, що ми активно і виконуємо. Працюємо і вдень і вночі при світлі фар, а також і в дощ.

Ми ж від редакції бажаємо будівельникам успішного завершення робіт.

 

 

Понеділок, 19 березня, 2018