«Гірська Веселка» засвітила нові імена

4 жовтня, на Майдані Незалежності в Косові відбувся XI регіональний молодіжний екологічний фестиваль «Гірська Веселка».

Переможці конкурсу з Косова:

Виставка-конкурс осінніх композицій «Щедрість рідної землі» — I місце (Косівська школа-інтернат-гімназія).

Конкурс молодіжних агітбригад «Музично-сценічне представлення проблем населеного пункту» серед ЗОШ III ст. — Ш місце (екологічний театр Косівського ЦДТ).

Серед ЗОШ НП ст. — за-охочувльна відзнака (Косівсь-ка школа-інтернат-гімназія).

Конкурс плакатів «Моя Косівщина»: відзнаки за оригінальність та творчість (Косівська школа-інтернат-гімназія, Косівський РЦДТ).

Фотоконкурс:
Номінація «Велич карпатських гір» — II місце ( Косівський ЦДТ), III місце (Косівська філія ОДЦТКУМ).

Номінація «Сторінками історії «Гірської Веселки»» — II місце (Косівська ЗОШ МП ст №2).

Конкурс-виставка «Домашні улюбленці» — III місце (Косівська школа-інтернат-гімназія).

З виступів:

Міський голова Микола Фокшей:

— Ви зібралися на «міжнародний» молодіжний екологічний фестиваль, тому, що те, що ви робите, — це є міжнародна справа, це справа чистоти нашого довкілля. Приємно, що учасники фестивалю не тільки борються за чистоту довкілля, але й показують чистоту своїх помислів, своєї праці, що є велично і значимо. Я вітаю всіх учасників фестивалю, дякую всім директорам шкіл, що сьогодні у нас в Косові. На нашому майдані і концертній сцені ви підтвердите: так ми душею чисті і хочемо, щоб ви, дорослі, тримали ту чистоту для нашого міста і нашого району.

Отець Юрій Корпанюк:

— Шановна владо, шановні наші діточки, шановні вчителі. Ця зустріч, яку ми проводимо водинадцяте, є знаковою для нас, адже ми всі робимо добру справу. Я хочу дякувати Богові за наше майбутнє, за наших дітей і тим вчителям за те, що впроваджують цей екологічний спосіб життя, бо пам'ятаємо, як було вже сказано — ми маємо щось лишити нашим нащадкам. Щоб в нас завжди були чисті дороги, завжди була чиста природа докорінно аж до нашого серця!

Вівторок, 22 серпня, 2017