Відкрито дитячий майданчик

Про те, як виникла ідея створення дитячого майданчика і як вона реалізовувалася розповідає нашому кореспонденту депутат міської ради Віталій Пузіков.

— Давніше, коли я ще не був депутатом міської ради, хотів звести для дітвори міста ігровий майданчик. На жаль, в мене не було можливості це потягнути самому, тому я звернувся з цією пропозицією до голови міста Миколи Фокшея та до голови районної ради Андрія Клуба. У значній мірі підтримали фінансово також цю ідею і підприємці Косівщини. Проте, основний внесок зробили члени Партії Регіонів. До слова, державних коштів на майданчик не потрачено жодної копійки. Організаційними питаннями займався голова районної ради Андрій Клуб. Я йому передав всі пропозиції та ескізи проекту, які і були затверджені на сесії. Затрати на даний проект потягнули більше 100 тисяч гривень. Будівництво майданчику вже завершено і урочисто відкрито. Пам'ятну стрічку перерізали голови Косівської РДА Ярослав Шинкарук і райради Андрій Клуб, міський голова Микола Фокшей та народний депутат України Василь Чуднов. Для безпеки збереження майданчику встановлено відеонагляд.
За порядком на майданчику і біля нього (особливо у нічний час) слідкуватимуть працівники міліції. Дитячий майданчик

— Переважно новим «благом цивілізації» користуються батьки і діти з багатоповерхових будинків в центрі міста. Чи є у вас ідеї і плани щодо створення подібних майданчиків в інших районах міста?

— Є пропозиції розширити існуючий майданчик, бо трохи замалий він вийшов. На картинці виглядало одне, а життя показує, що більший попит на майданчик, ніж пропозиція. Дітей багато і всім бажаючим не вистачає місця для ігор. В мене самого є дитина і раніше ми змушені були вести її на дитячий майданчик біля лікарні, але це логічно викликало не надто приємні асоціації. А тут в центрі міста, де є велике скупчення людей та дітей, майданчик справляє приємне враження. На ньому затишно почувають себе і дорослі і діти.

Неділя, 17 грудня, 2017