Косівські "Лангольєри"

Ми живемо в маленькому і мальовничому містечку Косів, де практично всі люди один одного добре знають. Але якщо запитати мешканців: чи знають вони, що в Косові є молодий і перспективний рок-гурт «Лангольєри», який навіть взяв участь у фестивалі « Червона Рута», то в більшості буде відповідь — «ні». Щоб виправити цю прикрість ми і поспілкувались з хлопцями!

— Розкажіть будь ласка чому ви вирішили організувати музичну групу?

— Перш за все, для задоволення власних духовних потреб. Кожна людина повинна мати улюблену справу, якою можна займатись у вільний час. Хтось грає у футбол, хтось в теніс, хтось волочиться по вулицях, а ми вирішили створити гурт.

— Назвіть всіх учасників вашої команди і розкажіть трішки про них.

— Гітара, вокал — Роман Лис, студент Косівського інституту, родом з Долини. Хоббі — риболовля, важка музика та дабстеп.

Бас — Кабин Максим, випускник ЧНУ ім. Ю. Федьковича, за спеціальністю статистика. Хоббі — музика, комп'ютерні ігри, аніме, японська поезія.

Гітара — Бондаренко Олександр (Гот). Випускник ПНУ ім. В.Стефаника, історик. Аспірант кафедри історії України ПНУ, вчитель історії. Хоббі — музика, футбол, книжки, фільми.

З барабанщиками у нас поки проблеми, бо на останніх трьох концертах ми виступали з трьома різними ударниками — Гордієм Андрієм, Сливкою та Тиможинським Тарасом.

Ще варто згадати про наших колишніх учасників — Андрій Гринюк (гітара), Голіней Володимир (вокал), Валік(скрім).

— Скільки часу ви вже активно граєте?

— Цього літа Лангольєрам 2 роки.

—Охарактеризуйте стиль музики, в якому ви працюєте. Які відомі групи вас надихають для творчості?

— Це складне запитання, тому що ми не можемо назвати власний стиль, адже визначення стилю музики—пріоритет журналістів, а про нас ще ніхто не писав. Якщо спрощено пояснити, то це альтернатива, з елементами нью-металу та гранжу, деколи розбавлена фолком. В своїй музиці ми орієнтуємось на таких виконавців як Аіісе іп Сhаіns, Nirvana, КоRn, System of a Down, а також на «олд скул» рок музики 70-80 рр.

— Що ви намагаєтесь донести своїм слухачам?

— Насамперед, намагаємось донести те, що кожна людина повинна зрозуміти свою відмінність від тварин, від стадного інстинкту. Прагнемо розбудити індивідуальність, яка так стрімко стирається останнім часом. Намагаємось через тексти донести, що масова культура, система — це речі, які нам нав'язуються, і вони повинні бути викоріненими. Тільки після цього може прорости ідея любові в кожному з нас. рок-гурт «Лангельєри»

—Де ви вже встигли виступити за два роки?

— В Косові декілька раз, зокрема на день студента в інституті, організували Благодійний концерт в березні в РБК, разом з реп-проектом «Сенсар» виступали на презентації синглу «SENSAR — Косів», та на День міста в Косові. Судячи з реакції публіки — концерт на свято Івана косівчанам сподобався. Також ми виступали в Надвірній (там ми дебютували), та на відбірковому турі Червона рута 2010 року в Івано-Франківську.

— У вас вже якісь готові студійні записи?

—Так, вже є кілька готових пісень! Записуємось на домашній, але професійній студії звукозапису в Косові — «Sun Records».

— Де ж можна знайти вашу музику?

— На диску синглі «SENSAR — Косів», а також в Інтернеті—в нашій групі в контакті є наша творчість. Можна також прийти до нас на наступний концерт чи на репетицію і послухати!

— Чому ви вирішили вибрали таку незвичну і оригінальну назву?

— Назва повинна відповідати суті, а Лангольєри, як одне з найкращих творінь відомого письменника сучасності Стівена Кінга, для нас асоціюються з цілеспрямованим знищенням непотрібних, віджилих речей. А це досить таки підходить до тематики наших текстів.

— Якими досягненнями групи можна похвалитись вже сьогодні?

— На сьогодні маємо 17 пісень, з яких 6 записано. І цілий багаж проблем пов'язаних з відсутністю коштів на хорошу апаратуру...

— Чому вирішили співпрацювали з рсн-туріом «Сенсар»?

— Насамперед задля експерименту. І це виявилось, як на мене, виправданим.

А ще, окрім «Сенсару» в Косові взагалі немає з ким співпрацювати. Бо це один з небагатьох активних музичних проектів в нашому місті.

—Які у вашої «банди» плани на майбутнє?

—Плануємо, якщо вийде, до нового року записати спільний з реп-проектом «Сенсар» альбом — «Мімікрія», випустити його і зробити презентацію на концерті. А взагалі плануємо грати і працювати, працювати, працювати...

— Що ви хочете побажали косівчанам — вашим фанатам?

—На жаль, їх поки не так багато, як нам хочеться, так що сподіваємось, що їх буде більше. Хотілося б, щоб вони приходили на всі наші виступи в Косові, а також, щоб проявляли власну ініціативу, цікаві ідеї. Ми завжди відкриті для спілкування. Тому, що для нас немає значення чи людина стоїть на сцені, чи біля сцени. Ми всі рівні!

Ми бажаємо хлопцям успіху та нових творчих ідей!

П'ятниця, 23 березня, 2018