З ювілеєм, Україно! - Вітання міського голови

Дорогі косів'яни!

Сердечно вітаю Вас з виходом першого номера нашої міської газети «Косівський передзвін». Це велике свято для всіх, адже остання міська газета видавалась в далекому 1924 році. Міський голова міста Косів Микола Фокшей

Так складається, що суспільство дає оцінку владі, яку вона вибирає, і лише історія розсудить, як працювала влада, що вона зробила для розвитку громади.

Одним із дієвих механізмів співпраці мешканців з міською радою, депутатським корпусом є відкритість і прозорість. Громада повинна знати плани роботи міської ради, а також те, як ефективно виконують свої обов'язки і повноваження в інтересах громади депутати. Мешканці, в свою чергу, мають бути порадником у вирішенні найскладніших питань. Постійне інформування косів'ян про роботу виконавчої влади вселяє довіру до неї, створює так званий зворотній зв'язок. Нове тисячоліття відзначається стрімким розвитком комп'ютерних технологій, що забезпечує широкий спектр інформації. Однак, лише друковані періодичні видання залишаються об'єктивним і надійним засобом спілкування з громадою.

Косів невелике містечко, але знане на цілий світ творчими здобутками наших попередників, батьків, сусідів, друзів. Вони творили історію, здобували незалежність. Ми з Вами є також будівничими, тому робімо все гласно, щоб не соромно було перед нащадками.

Символічним є те, що міська газета виходить у день двадцятої річниці незалежності України. Закликаю краян до тісної співпраці з місцевим часописом, разом будувати і утверджувати нашу державу.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
міський голова міста Косова
Микола ФОКШЕЙ

Понеділок, 19 березня, 2018